29 Aralık 2014 Pazartesi

GELMEYEN PAZARTESİLER : Yılbaşı Yaklaştıkça Yapılan Planların Değişmesi
3 ay önce:
Yurtdışına gidebiliriz hocu! Acayip ucuz turlar var, bizim bir arkadaş var, onun arkadaşları gitmiş, Prag'da yılbaşı, 100 Euro, her şey dahil, uçak falan, hem yılbaşı yurtdışında geçirilmeli, böyle yurtdışı pazarları falan, elde sıcak şarap geziyorsun, evet kesinlikle, bak hesapladım 20 kişiyiz, acayip eğleniriz!

2 ay önce:
Uludağ'da girmek lazım yeni yıla, hem meşale ile kayarız. Yıllardır televizyonda görürüm, pek özenirim, bizim neyimiz eksik? Bulduk mu iki meşale, ohh mis. Hem o yurtdışı turu 500 Euro'ymuş, biz yanlış bakmışız. Sen ayarla bak Uludağ süper olur, 10 kişi varız zaten, kalabalık böyle acayip eğleniriz!

1 ay önce:
Hocu Uludağ'da concon parti varmış, hiç işim olmaz şimdi "dıp tıs dıp tıs", etrafta concon hatunlar, apaçi herifler, şöyle alternatif bir şeyler yapalım. Bak Cunda süper olur mesela, rakı soframızı kurdururuz, butik otel falan mis gibi, off sakin huzurlu dostlarla tatil, 6 kişi keyfe keyif katarız.

2 hafta önce:
Hocu, şimdi işten çık Cunda'ya git falan salla, yorgun mu giricez yeni yıla? En iyisi aynı şehirde kutlamak, bir otel ayarlamak lazım ama, şöyle güzel menülü. Ardından da otelde kalınır, değişiklik olur, sabah brunch keyfi. Siz bir de biz 4 kişi işte en güzeli, keyifli geçecek, güzel olacak.

7 gün kala:
Canım, Murat'la Sibel ayrılmış, başbaşa olacağız, ama başbaşa daha güzel olur, hem romantik olur, güzel bir lokanta ayarlarım ben, şöyle karşılıklı şaraplarımızı içeriz, sakin ve huzurlu gireriz yeni yıla, en güzeli sevgiliyle girmek yeni yıla zaten.

3 gün kala:
Dışarısı zaten çok kalabalık, gürültülü, en güzeli ev. Ben hindi alırım, bir sürü meze hazırlarız, keyifle evde sıcacık gireriz yılbaşına. Zaten insanın evi gibisi yok, ne o öyle dışarıda. Hem otel yatakları pis oluyor, iğrenç, senden önce bir sürü kişi kalmış. Tiksindim bak düşününce bile.

4 saat kala:
- Aşkım ben işten yeni çıkabildim, bir problem çıktı son anda...
+ Ben de gelemedim daha sana, çok trafik var...
- Neyse ben gelirken üç beş parça meze alırım...
+ Tamam canım, ben de kestaneli pasta aldım...
- Oo süpersonikmiş... İyi oldu böyle

1 dakika kala:
- Horzzzzz
+ Horrrrrrr
- Zorrttttt
+ Osurdun mu sen ya?
- Yok hayatım havaifişek atıyorlar herhalde dışarıda.


HERKESE MUTLU YILLAR TABİ ÖYLE BİR ŞEY VARSA.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder